Mini-GBIC SFP Transceiver D-Link DEM-310GT

16.088,40 рсд

Nema na zalihama

SifraKI0430265Kategorije, Oznaka

Cena sa PDV-om

Cene na našem web sajtu su izražene sa obračunatim PDV-om!

Besplatna isporuka

Dostava na teritoriji Srbije je besplatna za sve proizvode!

OPIS PROIZVODA

D-Link DEM-310GT Mini-GBIC SFP 1000BaseLX za single-mode optička vlakna dosega do 10km. Podržava sve switcheve sa SFP utorima.